Szambo betonowe ekologicznym i niezawodnym zbiornikiem na ścieki

Beton to jeden z najbardziej znanych materiałów budowlanych o wszechstronnym, uniwersalnym zastosowaniu. Na takie jego upowszechnienie wpływają przede wszystkim liczne zalety, którym nie dorównują żadne obecnie stosowane tworzywa sztuczne. Dlatego też nasza firma produkcyjna mieszcząca się w Gdańsku od lat wytwarza z niego solidne i niezawodne szamba betonowe, a ten rodzaj zbiorników bezodpływowych znajduje swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie można podłączyć budynku do zbiorczej sieci kanalizacyjnej. Zdarza się to często na terenach podmiejskich lub wiejskich, gdzie poważnym problemem staje się bezpieczne i zgodne z obowiązującymi przepisami odprowadzanie nieczystości.

Szamba betonowe produkowane przez nas w Gdańsku cieszą się uznaniem licznych zadowolonych użytkowników, którzy doceniają przede wszystkim ich wysoką jakość, o której decyduje rodzaj mieszanek betonowych użytych w procesie produkcji. Staramy się, aby ich unikalny skład zagwarantował należytą wytrzymałość zakupionego zbiornika na wszystko, co może go spotkać przez długie lata eksploatacji. Szamba, które wytwarzamy i sprzedajemy w Gdańsku, są między innymi odporne na uszkodzenia typowo mechaniczne, takie jak nacisk. Pozwala to na montowanie ich w tak newralgicznych miejscach, jak pod parkingami, a nawet bezpośrednio pod drogami, bez ryzyka uszkodzenia przez ciężkie pojazdy. Oczywiście nasze zbiorniki bezodpływowe zniosą bez uszczerbku także trudne warunki atmosferyczne, a beton, jaki stosujemy, wytrzyma gwałtowne zmiany temperatury. Nie przemarznie i nie zniszczy go wilgoć oraz procesy biologiczne zachodzące w glebie. Dbamy też o właściwą szczelność całej konstrukcji, tak, aby zminimalizować ryzyko wycieku, który mógłby doprowadzić do skażenia gruntu czy ujęcia wody pitnej znajdującej się na Państwa posesji. Ścianki naszych szamb są obustronnie pokryte dodatkową warstwą specjalnej masy izolacyjne, a od góry zamyka je dokładnie dopasowana betonowa pokrywa. Jedyne otwory, które w niej występują to włazy umożliwiające opróżnianie zbiornika oraz kominki wentylacyjne odprowadzające gromadzące się gazy.

Dla wygody naszych klientów zajmujemy się nie tylko produkcją, ale także dystrybucją szamb w Gdańsku, jego okolicach i na terenie całej Polski. Wybrany zbiornik można zakupić osobiście w jednym z naszych punktów sprzedaży lub zamówić go za pośrednictwem strony internetowej. Można na niej znaleźć wszystkie informacje o rodzajach oferowanych przez nas szamb, poznać ich wymiary, pojemność i w ten sposób wybrać takie, które spełni stawiane przed nim wymagania. Przywieziemy je w dogodnym, ustalonym wcześniej terminie, a w cenę jest też zazwyczaj wliczony fachowy, kompleksowy montaż. Nasze samochody są wyposażone w podnośniki HDS, dzięki którym szambo zostanie szybko umieszczone w wykopie, a nasi pracownicy zajmą się podłączeniem i sprawdzą działanie całej instalacji. Na sam zbiornik i wykonane prace dajemy 5 lat gwarancji, a numery telefonów, poczta elektroniczna i profesjonalni serwisanci są do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

  • 5 lat gwarancji
  • Szybki montaż
  • Najwyższa jakość