Szambo betonowe ekologicznym i niezawodnym zbiornikiem na ścieki

Istnieje wiele sposobów odprowadzania ścieków z budynków użytkowych czy domów jednorodzinnych, a jednym z częściej stosowanych są zbiorniki bezodpływowe. Używa się ich w sytuacji, kiedy nie można skorzystać z sieci kanalizacyjnej, co często zdarza się na terenach podmiejskich lub nowych dzielnicach, gdzie nie została jeszcze doprowadzona. Nasza firma działająca w Łodzi oferuje osobom mającym właśnie taki problem największy wybór szamb betonowych w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy na rynku już od wielu lat i przez ten czas zaufało na wielu zadowolonych klientów, którzy wiedzą, że sprzedawane przez nas zbiorniki spełniają najbardziej surowe normy jakościowe.

Co roku pojawia się mnóstwo modeli wykonanych z tworzyw sztucznych, ale my ciągle stawiamy na beton, materiał, który ze względu na swoje właściwości najlepiej nadaje się do przechowywania szkodliwych nieczystości. Wytrzyma praktycznie wszystko, co może go spotkać pod ziemią, gwałtowne zmiany temperatury, agresywne działanie wód gruntowych, czy naturalne procesy biologiczne zachodzące w glebie. Szamba betonowe, dostępne w naszym sklepie firmowym w Łodzi przetrwają bezawaryjnie wiele lat, a nawet pokoleń eksploatacji. Ich ważną i cenioną zaletą, jest wytrzymałość na duże obciążenia, zewnętrzne i wewnętrzne, a starannie zaprojektowana konstrukcja ma ścianki wzmocnione specjalnym zbrojeniem, dodatkowo pokryte bitumicznym materiałem izolacyjnym, Dzięki temu można ją montować między innymi pod drogami czy w innym miejscach, gdzie będzie narażona na nacisk pojazdów o dużej masie, czego nie wytrzyma żadne, choćby najnowsze tworzywo sztuczne. Każde oferowane przez nas szambo jest praktycznie w stu procentach szczelne, zarówno sam zbiornik, jak i jego betonowa pokrywa, tak dopasowana, aby wykluczyć możliwość przeciekania. Dla bezpieczeństwa montujemy w niej specjalne przewody wentylacyjne odpowiedzialne za odprowadzanie zbierających się gazów. Szczelność jest tak duża, że na posesji nie będą się unosiły żadne nieprzyjemne zapachy.

Często słyszy się głosy, że taki zbiornik ma dużą masę i ciężko go przewieźć. Wiele osób podaje to jako wadę, nie wiedząc, że jest to jedna z bezdyskusyjnych zalet. Szambo betonowe dzięki swojej wadze nie musi być w żaden specjalny sposób mocowane do podłoża, a stabilność w miejscu użytkowania zapewni mu właśnie jego ciężar. Gwarantujemy również transport w Łodzi, jej okolicach, a na życzenie klientów także na terenie całego kraju. Dysponujemy dużą flotą samochodów ciężarowych, które dowiozą zamówiony zbiornik w dogodnym dla Państwa terminie. Nasze pojazdy są wyposażone z wydajne podnośniki, ułatwiające dokonanie montażu, a nasi pracownicy mają wszystkie kwalifikacje i certyfikaty umożliwiające wykonanie podłączeń do domowej sieci kanalizacyjnej. Wiedzą jak poprowadzić rury, tak aby uniknąć ich przemarzania, a na podłączenie i samo szambo dajemy 5 lat gwarancji. Usterki na szczęście zdarzają się rzadko, za co ręczy dobra opinia, jaką cieszymy się zarówno w Łodzi, jak i w wielu innych miastach Polski.

  • 5 lat gwarancji
  • Szybki montaż
  • Najwyższa jakość