Szambo betonowe ekologicznym i niezawodnym zbiornikiem na ścieki

Zmęczeni wielkomiejskim zgiełkiem coraz częściej uciekamy z centrów miast na peryferia, decydując się na budowę komfortowego domu jednorodzinnego. Chcemy, aby był zlokalizowany w spokojnej okolicy, gdzie życie w otoczeniu zieleni pozwoli odpocząć po długim i ciężkim dniu pracy. Jednak wiele takich atrakcyjnych lokalizacji nie zostało jeszcze skanalizowanych, co powoduje konieczność zastosowania szamba na odprowadzane z domu ścieki. Można wybierać spomiędzy wielu różnych rodzajów, ale najtrwalsze są szamba betonowe, produkowane w naszej firmie mieszczącej się w Szczecinie. Od wielu lat jesteśmy jednym z liderów w tej branży, cenionym przede wszystkim za jakość sprzedawanych produktów.

Dla nas nie istnieją półśrodki, a każde szambo opuszczające linię produkcyjną musi przejść surowe testy. Sprawdzamy nie tylko poprawność jego ścian czy pokrywy, które muszą być wolne od jakichkolwiek usterek, ale również wytrzymałość. Zbiorniki wykonane z najlepszej jakości betonów można zamontować na każdej działce, niezależnie od rodzaju gleby, sprawdzą się doskonale się na gruntach piaszczystych, gliniastych, czy podmokłych. Duży ciężar zbiornika, mylnie uważany za jego wadę, sprawia, że tam, gdzie jest podwyższony poziom wód gruntowych, pewnie spoczywa on w miejscu przeznaczenia. Jednak szamba oferowane przez nas w Szczecinie i innych miastach Polski cieszą się stale rosnącą popularnością również ze względu na odporność na wiele innych czynników, w tym niekorzystne warunki pogodowe. Wilgoć, upał czy mróz z pewnością nie zniszczą betonowego zbiornika, który bez uszkodzeń będzie służył długie dziesięciolecia. W naszych zakładach w Szczecinie staramy się zawsze iść z duchem czasu i ciągle wprowadzamy nowe innowacje, nie stroniąc od nowinek technicznych. W procesie produkcji wykorzystujemy najnowsze mieszanki żelbetów, których wytrzymałość, zwłaszcza na uszkodzenia mechaniczne jest większa niż tradycyjnie stosowanego betonu. Dodajemy do nich szereg uszlachetniaczy, które chronią je przed szkodliwym wpływem agresywnych związków chemicznych. Od wewnątrz pokrywamy ścianki zbiorników materiałem będącym kompozycją złożoną z asfaltu i kauczuku, która zapewnia stuprocentową szczelność konstrukcji.

Wszystkie te czynniki powodują, że przez lata działalności zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów, którzy cenią sobie szamba, które produkujemy. Jednak częstym problemem jest dla nich transport i montaż zakupionego zbiornika. Dlatego też w większości przypadków w jego cenę wliczyliśmy transport w Szczecinie, jego okolicy, a na zamówienie klienta również w inne regiony w całym kraju. Niezależnie od rodzaju czy wielkości szybko dowieziemy go na miejsce, a razem z nim przyjedzie nasza wykwalifikowana ekipa, która zajmie się montażem. Za pomocą podnośnika umieści szambo w przygotowanym wykopie i sprawnie dokona niezbędnych podłączeń do domowej kanalizacji. Po sprawdzeniu szczelności i podpisaniu protokołu odbioru będzie można korzystać z niego bez ograniczeń, pamiętając jedynie o regularnym opróżnianiu.

  • 5 lat gwarancji
  • Szybki montaż
  • Najwyższa jakość