Szambo betonowe ekologicznym i niezawodnym zbiornikiem na ścieki

Kto z nas nie marzy o zamieszkaniu z rodziną w przytulnym domku jednorodzinnym, położonym z dala od zgiełku centrum miasta, najlepiej w cichej i spokojnej podmiejskiej dzielnicy. Niestety wybierając właśnie taką lokalizację, musimy się także liczyć z tym, że do działki mogą nie być jeszcze doprowadzone wszystkie niezbędne media. Największym problemem jest zazwyczaj brak możliwości podłączenia budynku do zbiorczej sieci kanalizacyjnej, a taka sytuacja zmusza do poszukiwania innych, równie skutecznych sposobów sprawnego odprowadzania ścieków. Wbrew pozorom, ich znalezienie jest łatwiejsze, niż się początkowo wydaje, a doskonałym i często stosowanym rozwiązaniem jest montaż na posesji specjalnego zbiornika bezodpływowego. Nasza firma działająca w Warszawie oferuje najlepsze na rynku, trwałe i wyjątkowo solidne szamba betonowe, od lat cieszące się dużą popularnością wśród klientów z całej Polski.

Wiele osób może zapytać, dlaczego betonowe, a nie z lekkich tworzyw sztucznych. Odpowiedź jest bardzo prosta, właśnie z powodu tej lekkości zbiorniki plastikowe nie gwarantują takiej odporności i wytrzymałości jak te, zrobione z najwyższej jakości mieszanek betonowych. Jest to materiał znany od lat, ale ten, który stosujemy obecnie, jest wynikiem najnowszych badań w tej dziedzinie, pełnym dodatkowych uszlachetniaczy, znacznie poprawiających jego właściwości. Można śmiało powiedzieć, że wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne jest wręcz legendarna, a zwłaszcza na siły nacisku, które szybko zniszczą zbiornik z tworzywa. Każde kupione w naszych salonach w Warszawie szambo betonowe można bez problemu zamontować nawet pod parkingiem czy podjazdem i nie uszkodzi go ciężar parkujących nad nim pojazdów nawet o znacznej masie, czy gleby, w którą je wkopujemy. Oczywiście są też odporne na agresywne działanie substancji chemicznych, jakich pełna jest ich niebezpieczna zawartość oraz wszystkie procesy naturalnie zachodzące w gruncie. Ścianki zbiornika od wewnątrz są pokryte specjalną substancją zwiększającą szczelność, podobnie jak betonowa, idealnie dopasowana pokrywa.

Solidność wybranego zbiornika to z pewnością ważna sprawa, ale nie można również zapominać o jego fachowym i prawidłowym montażu w miejscu przeznaczenia. Dlatego też zapewniamy transport nie tylko w Warszawie, ale i na terenie całego kraju. Szybko dowieziemy do Państwa wybrany zbiornik, a nasi wykwalifikowani pracownicy za pomocą podnośnika umieszczą go w miejscu przeznaczenia i dokonają wszystkich niezbędnych podłączeń, dbając o ich szczelność, tak aby uniknąć ryzyka wycieku. Oferujemy również wszystkie potrzebne materiały eksploatacyjne np. do czyszczenia szamba, na które udzielamy pełnej, aż pięcioletniej gwarancji, obejmującej także wykonane podłączenia. Korzystając z szerokiej gamy naszych usług w Warszawie i innych biurach mają Państwo pewność, że szambo bezpiecznie spoczywające pod pięknym trawnikiem w ogrodzie, będzie jeszcze służyć kolejnym pokoleniom Państwa rodziny, zachowując w pełni swoją funkcjonalność.

  • 5 lat gwarancji
  • Szybki montaż
  • Najwyższa jakość