Szambo betonowe ekologicznym i niezawodnym zbiornikiem na ścieki

Wrocław to jedno z polskich miast, które nieustannie się rozbudowuje. Co rusz powstają w nim nowe osiedla mieszkaniowe, zarówno bloków, jak i domów jednorodzinnych. Te ostatnie zlokalizowane są z reguły na terenach podmiejskich, często jeszcze nieskanalizowanych. Jednak jeden człowiek potrafi zużyć nawet 150 litrów wody dziennie, którą trzeba w jakiś bezpieczny sposób odprowadzić z budynku. Jeśli nie ma więc możliwości skorzystania ze zbiorczego, miejskiego systemu kanalizacyjnego, jedynym rozwiązaniem pozostają zbiorniki bezodpływowe, a wybrać sprawdzone i co najważniejsze solidne szamba betonowe. Ich produkcją oraz dystrybucją zajmuje się nasza firma we Wrocławiu i staramy się, aby oferowane przez nas produkty były zawsze najwyższej jakości. Cały czas rozbudowujemy naszą ofertę, dopasowując ją do Państwa potrzeb. Sprzedajemy różne rodzaje szamb betonowych, począwszy od najprostszych jednokomorowych, aż po wyjątkowo pojemne wielokomorowe, spełniające wymagania wieloosobowej rodziny.

Licznych zalet zbiorników produkowanych z tego znanego od dziesięcioleci materiału, nie da się przecenić. W przeciwieństwie do modeli z tworzyw sztucznych mogą być one umieszczone praktycznie w każdej glebie, piaszczystej, gliniastej, a nawet tam, gdzie występuje wysoki poziom wód gruntowych. Szambo plastikowe używane w takich warunkach trzeba kotwiczyć do podłoża, chroniąc je przed wypłukaniem, a betonowe będzie stabilnie spoczywało na miejscu, dzięki swojej dużej masie. Kolejną zaletą charakteryzującą szamba, które produkujemy we Wrocławiu, jest ich wytrzymałość na uszkodzenia natury mechanicznej, a zwłaszcza tak groźne siły nacisku. Zbiornik z betonu ma grube wzmocnione zbrojeniem ściany oraz równie solidną pokrywę, co umożliwia montowanie pod parkingami czy drogami i nie uszkodzi ich ciężar samochodów. Oczywiście tak wytrzymała konstrukcja chroni je też przed naciskiem gruntu, który także jest niemały. Nie zaszkodzą im również żadne niebezpieczne związki chemiczne, jakich jest pełna ich zawartość, a stosowane przez nas mieszanki są też w pełni odporne na większość naturalnych procesów biologicznych, w tym i korozję.

Jednak klienci cenią szamba betonowe także za ich szczelność. Nikt nie lubi, kiedy w jego ogrodzie unosi się przykry zapaszek, skutecznie zniechęcający do odpoczynku na tarasie. W przypadku naszych zbiorników takie sytuacje się nie zdarzają, a wykwalifikowani pracownicy, dokonujący montażu zadbają też o szczelność wszystkich połączeń. Nie muszą się Państwo również martwić o transport, ponieważ w cenie szamba gwarantujemy jego dostarczenie na terenie Wrocławia oraz w każde dowolne inne miejsce na mapie kraju. Wszystkie nasze samochody są wyposażone w urządzenia umożliwiające łatwe przeniesienie zbiornika do przygotowanego wykopu, co zwalnia z konieczności osobnego wynajmu dźwigu. Na zakupione szambo i wszystkie podłączenia udzielamy pięcioletniej gwarancji, ale doświadczenie fachowców, których zatrudniamy to pewność, że nie będzie żadnych nieprzewidzianych awarii.

  • 5 lat gwarancji
  • Szybki montaż
  • Najwyższa jakość