Szambo betonowe ekologicznym i niezawodnym zbiornikiem na ścieki

Mieszkanie w domu jednorodzinnym ma z pewnością wiele zalet, ale kiedy nie można go podłączyć do zbiorczej, miejskiej czy gminnej sieci kanalizacyjnej, to kłopotliwe staje się bezpieczne usuwanie ścieków. Jest ono regulowane odgórnymi przepisami prawa, za których nieprzestrzeganie grożą wysokie kary. Dlatego nasza firma prowadząca swoją działalność w Krakowie, oferuje Państwu szamba betonowe, które raz na zawsze pozwolą pozbyć się tego problemu. Produkujemy zbiorniki w wyjątkowo szerokim wyborze, począwszy od jednokomorowych, aż po rozbudowane wielokomorowe konstrukcje o dużej pojemności.

Nie da się ukryć, że zbiorniki sprzedawane przez nas już od wielu lat uchodzą za synonim jakości, z którą mało który inny producent może się równać. Wpływ na to mają przede wszystkim materiały, jakie używamy do ich wytworzenia. Każda konstrukcja jest robiona z najlepszych dostępnych mieszanek betonowych, do których dodajemy wiele innych materiałów zwiększających wytrzymałość czy odporność na ekstremalne warunki pogodowe. Klimat nas z pewnością nie rozpieszcza, ale szambo betonowe zakupione w naszej firmie wytrzyma przemarzanie, wilgoć czy upał, bez nawet najmniejszego ryzyka rozszczelnienia. Takich warunków z pewnością nie przetrwają ich plastikowe odpowiedniki, które już po jednym sezonie najczęściej nadają się do wymiany. Nie ma więc co się dłużej zastanawiać, jaki zbiornik wybrać, bo jedynie ten z betonu zapewni nam długie i co najważniejsze spokojne użytkowanie, bez żadnych awarii. Solidne szambo betonowe zakupione w jednym z naszych punktów sprzedaży w Krakowie doskonale nadaje się do odprowadzania ścieków z każdego budynku, a pojemność pomożemy dobrać do liczby domowników. Do montażu nie potrzeba żadnych osobnych zezwoleń, ale warto jego położenie uwzględnić już w projekcie zagospodarowania działki. O prawidłową lokalizację mogą zadbać nasi specjaliści, którzy umieszczą wybrane szambo w prawidłowych odległościach od budynku, granicy posesji, a przede wszystkim od ujęcia wody pitnej. Zadbają też o wkopanie go na odpowiedniej głębokości, a rury poprowadzą tak, by zimą nie zamarzały, co zabezpiecza też przed cofaniem się nieczystości do domu.

Dystrybuowane przez naszą firmę w Krakowie szamba betonowe gwarantują użytkownikom praktycznie stuprocentową szczelność, a ich konstrukcja uwzględnia również bezpieczne odprowadzanie zbierających się niebezpiecznych gazów. Całość przykrywa mocna, również betonowa pokrywa z zamontowanymi w niej kominkami wentylacyjnymi i pokrywami umożliwiającymi łatwe wypompowywanie zawartości. W cenę każdego zbiornika jest wliczony jego transport i to nie tylko w mieście lub jego okolicach, ale praktycznie na terenie całej Polski. Samodzielne przewiezienie szamba betonowego jest niemożliwe bez samochodu ciężarowego, dlatego wart skorzystać z tej usługi, a nasze pojazdy są też wyposażone w podnośniki ułatwiające umieszczenie w przygotowanym wcześniej wykopie. Dokonamy też podłączeń do instalacji kanalizacyjnej i sprawdzimy, czy całość działa bez zarzutu.

  • 5 lat gwarancji
  • Szybki montaż
  • Najwyższa jakość